Oslomesterskapet for skolelag 2004

Korsvoll skole 27-28. mars.

 

Ungdomsskoler:

1. og oslomester for ungdomsskoler 2004

Nordberg Ungdomsskole 9 - 6

1. Ørnulf Stubberud 3/3, 2. Aleksander Omtvedt 1½/3, 3. William Magnor  1½/3,  4. Henrik Gaudernack 3/3

2. Skøyenåsen Ungdomsskole  7½ - 3

1. Stefan Randjelovic  2/3 2. Jørgen Flo 2½/3 3. Lasse Engebretsen 2/3, 4.Henrik Sander 1/3

3. Nordseter Ungdomsskole  5 -3

1. Daniel Pitz Jacobsen 0/3, 2. Maria Pitz Jacobsen 1/3, 3. Torkil Moe Bråten 3/3, 4. Håkon Gulbrandsen 2/3

4. Veitvet Ungdomsskole  2½ - 0

1. Per Næss 1/3, 2. Alex Hareide 1/3, 3. Robbin Isaksen ½/2, 4. Stefan Vu 0/2, 5. Kim Stabbforsmo 0/2

 

Toppscorere:

1. bord: Ørnulf Stubberud, Nordberg 3/3

2. bord: Jørgen Flo, Skøyenåsen 2½/3

3. bord: Torkil Moe Bråten, Nordseter 2/3

4. bord: Henrik Gaudernack, Nordberg  3/3

I: Kim Stabbforsmo 0/2

 

Barneskoler:

1. og oslomester for barneskoler 2004

Korsvoll skole Konger  27-15

1. Bendik Berntsen-Øybø 6, 2. Morten Lillehagen 8,  3. Victor Qiao 5½, 4. Lars Furu Kjelsaas 7½

2. Smestad skole 26 - 14

1. Lars Nedberg 7½, 2. Andre Skoog 7/8, 3. Jo Kr. Løberg 7½, 4. Håkon Teigum 3/8, 5. Kaspar Bakken 1/2

3. Skøyen skole  23½ - 13

1. Nicolai Getz 9, 2. Iver Jordheim Brække 3, 3. Lars Dalsegg 8, 4. Eirik Nesheim 3½

4. Østensjø skole Tårn  23½ - 12

1. Martin Lindboe 2, 2. Snorre Flo 7, 3. Gaute Bang Øimoen 7½, 4. Kjetil B. Danielsen 7

5. Kjelsås skole  23 - 10

1. Frode O. O. Urkedal 8, 2. Jørgen Pettersen 4½, 3. Peter Botheim   4. Fredrik Røe Brevig 4

6. Kringsjå skole Konger  22½ – 12

1. Snorre Brun 5, 2. Marianne Wold Haug 4½, 3. Einar Kjelland-Mørdre 5, 4. Fredrik Grøvdal 8

7. Korsvoll skole Tårn  21½ – 10

1. Halim Elabdoni 4, 2. Nazat Sahag 5½, 3. Benjamin Clausen 5, 4. Mads Gaasø Hansen 7

8. Kringsjå skole Springere  21 – 12 (149,5)

1. premie yngre lag

1. Tor Botheim 7, 2. Jacob Grande 7, 3. Simon Brun 2, 4. Sindre Brun 5

9. Veitvet skole Løpere  21 – 12 (136)

2. premie yngre lag

1. Marko Vukmirovic 3, 2. Arun Kathirgamadas 5½, 3. Tom Kong 5, 4. Bilad Ali 7½

10. Korsvoll Skole Løpere 21 - 11

3. premie yngre lag

1. Odd Martin Guttulsrud 3, 2. Fredrik Prøsch Hage 5, 3. Markus Gran Stiansen 4, 4. Monim Elabdoni 9

11. Karlsrud skole  20½ - 11

1. Erlend Hals Bakke 2, 2. Adam Sunde 5, 3. Thomas O Næss 8, 4. Magnus Gudbrandsen 5½

12. Furuset skole  20½ - 10 (158)

1. Mithunan Sivagnanam 6, 2. Jathavan Sutharalingam 4½, 3. Ragavi Sivagnanam 5, 4. Jarani Suntharalingam 5

13. Kringsjå X  20½ - 10 (120)

1. Martin Smeby 5, 2. Mikkel Heiene 4, 3. Sindre Henriksen 6½, 4. Tien Duy ”Tintin” Trinh 5/5

14. Veitvet skole Konger  20 – 11

1. Imon Barua 4/7, 2. Soheil Heidari 3/8, 3. Rajwinder Grewal5/8, 4. Andre Shukla 3/6, 5. Huynh Tran 5/7

15. Nordstrand skole I  19½ – 10

1. Nicholas Tidemann 1/7 2. Carl Magnus Heiberg 3/4 3. Jo Akø Sannan 3/7 4. Haakon Aasebø 5½/7, 5. Paul Oskar Baltzersen  3/4, 6. Mats Egeland 4/7

16. Kringsjå skole Løpere 19 – 10

1. Mads Prøitz 3, 2. Lars Erik Hanssen 6½, 3. Balder Haugerud 6½, 4. Carl AndreasGrøvdal 3

17. Ullevål skole 18½ - 10

1. Jens Hjorth Kjølberg 6/7 2. Ola Bratsberg 4/7 3. Benjamin Langsæter 1½/5 4. Jørgen Skolmerud 4/6, 5. Mandius Thorlafsson 3/6, 6. Martin Haga 0/5

18. Kjelsås skole Tårn 18½ - 9

1. Jørgen Sørbøl 7, Tormod Brændshøi 4½, 3. Ari Pelli-Nilsen 3, Haakon Holtås 4

19. Veitvet skole Springere 18 – 9

1. Praveen Kirnbaharan 5, 2. Mads Johansen 4, 3. Kent-Roger Samuelsen 4, 4. Jimmy Wang 5

20. Ila skole  17½ - 11

1. Vetle Wilhelmsen 4, 2. Ole Kristian Sandvik 2½, 3. Jesper Solli 6, 4. Peter Marius Flydal 5

21. Østensjø skole Løpere 17½ - 10

1. Mohammed Bajja 3½, 2. Tobias Vik Theien 2½/8, 3. Snorre Hestengen 4½/8, 4. Aleksander H Olsen 5/8, 5. Dandi Olika 2/3

22. Oppsal Skole  17½ – 9

1. Odin Rahlff Justad 7½, 2. Åsmund O T Halvorsen 5, 3. Elin Rognstad Ilseng 1/6, 4. Erik Rognstad Ilseng 2/6, 5. Erik Samuelsen 1/6

23. Korsvoll skole Springere 17½ - 8

1. Jens Alfsen 6, 2. Marcus Teigset 3½, 3. Sondre Johansen 4½, 4. Christian Johansen 3½

24. Østensjø skole Bønder 16½ – 8

1. Kristian Haagaas 3/8, 2. Kristen Nyhamar 4½/7, 3. Vojin Dudic 3½/7, 4. Kristian Evju Skanke 2½/7, 5. Vegard Lindboe 3/7

25. Ekeberg  skole 4. klasse 15½ - 8 (124)

1. Aslah Kanestrøm Lie 2½, 2. Sebastian K Storvik 4½, 3. Mads Svendsen Storruste 4½, 4. Felix Woll 4

26. Lusetjern skole 15½ - 8 (122)

1. Eric Hovsepian 3, 2. Bjørn Lie Rapp 3, 3. Shahrukh Khan 5, 4. Oscar Lilleløkken 4½

27. Veitvet skole Bønder 15½ - 7

1. Bastian Gonzalez 3, 2. Kristoffer Asgari 2½, 3. Alex Lobo 4, 4. Karen Singh 6

28. Disen skole 15½ - 6

1. Endre Larsplass 7½, 2. Benjamin Wendling 3, 3. Martin Øyslebø Haukland 1, 4. Herman  Oulie Nyhagen 4

29. Nøklevann skole  15½ – 5

1. Johannes Dyrnes 1, Kristine Gustavsen 4½, 3. Georg Dyrnes 4½, 4. Ine Wingen 4½/7, 5. Mari Aass 1/2

30. Nordstrand SFO 15 – 8

1. Markus Aasebø 4/8, 2. Ingeborg S Nes 1/7, 3. Daniel B Krogh 2/7, 4. Hans Henrik Heiberg 2½/7, 5. Johan Salomon 5½/7

31. Majorstuen skole 14½ - 7

1. Edvard Wentzel 2, Jenny Marie O Myhre 5, 3. Martin Juul-Christensen 5½, 4. Ingrid Wentzel 2

32. Ekeberg skole 3. klasse  14  -7

1. Eivind Sæteren Berntsen 4½, 2. Petter Martin Hestvik 3½, 3. Oda Helene Rydning 3, 4. Nikolay Nitschke 3

33. Ruseløkka skole 14 – 6

1. Philip Holt-Seeland 5½, 2. Edith Thorseng 4½, 3. Villvin Gudbrandsrød 1½, 4. Sigrid Søyland 2½

34. Østensjø skole Springere 13 – 6

1. Håvard K Nielsen 1/7, 2. Manuel Sønderby 2/7, 3. Ida Kristensen 2½/7, 4. Kristine P T Horsberg 0/5, 5. Hanza Bajja 2½/4, 6. Markus N Jensen 5/6

35. Bjørndal skole 12½ – 7

1. Øyvind Mathisen 4/7, 2. Magne Skjæran 2/4, 3. Sunniva Hansen 0/4, 4. Nicolai Belle Muhrene 2/4, 5. Henrik Fløystad 0/4, 6. Isak Holmer 6/4,
7. Daniel Wingborg 2/4

36. Hasle skole 10 – 5

1. Jian Kong 1½/7, 2. Sondre Rehfsem 1½/6, 3. Fabian Steen 2/6, 4. Kevin Fiabema 1½/7, 5. Nicolay Cardoso 1/6

 

Barneskoler klasse B:

(Lag med spillere fra flere skoler.)

1. 1911U-Supermix +    19 - 8

1. Eivind Brandt 5½, 2. Atle Johansen 5½, 3. Jakob Matthiessen 5, 4. Mikkel Erdal-Aase 3

2. Veitvet skole tårn +    18 – 8 (128,5)

1. Tom Vu 4, 2. Peter Næss 5½, 3. Nebras Iqbal 2½, 4. Martin Hoftun 6

3. NSKU-Mix 2  18 – 8 (127)

1. Thomas Eckardt 3½, 5. Henriette Lie 5½, 3. Henriette Moss 5, 4. Jørgen Lie 4

4. NSKU Søndag  16 – 10

1. Johan Foss Eilertsen 4/4, 2. Lars Halvorsen 3½/4, 3. Simen S Grønlie 3/4 4. Petter Idem 3/4

5. NSKU Mix1  15½ - 7

1. Jostein Muntz 9, 2. Egil Aarstad Fjelheim 6, 3. Erik Skagen 0, 4. Jonas S Sandberg ½

6. Veitvet Skole Dronninger +   12½ - 6

1, Arthika Swendran 4/8, 2. Shinami Dushuandam 2½/8, 3. Mia Hagen 3½/8, 4. Julie Solberg 0/6, 5. Ingrid Hoftun 0/2

7. Grefsen/Rusekøkka Mix  7½ - 2

1. Sofie Røger 0/8, 2. Charlotte Grøtvedt Johnsen 1/8, 3. Joachim Tiljar 4/8, Marit Aga Bergesen 0/4

 

Toppscorere barneskoler:

1. bord: Nicolai Getz, Skøyen  9/9

2. bord: Morten Lillehagen, Korsvoll Kon. 8/9

3. bord: Lars Dalsegg, Skøyen  8/9

4. bord: Monim Elabdoni, Korsvoll Løpere 9/9

Innbytter: Huynh Tran, Veitvet Konger 6/8

 

Beste yngre lag (eldste spiller i 4. klasse):

1. Kringsjå Springere 21-12 (149,5)

2. Veitvet Løpere 21-12 (136)

3. Korsvoll Løpere  21 – 11 (151)

 

Oslo Sjakkrets Ungdom (OSU)