Oslomesterskapet for skolelag 2006

Korsvoll skole 25-26. mars

 

Ungdomsskoler:

1. og oslomester for ungdomsskoler 2006

 Nordberg Ungdomsskole 9 - 4

1. Morten Lillehagen 2, 2. Marianne Wold Haug 2,

3. Eivind Brandt  3,  4. Lars Furu Kjelsås 2

2. Veitvet Ungdomsskole  1 - 0

Per ½, Robin, Stefan, Soheil, Rajwinder ½

 

Ungdomsskole klasse B:

(Lag med spillere fra flere skoler.)

1. 1911U  Mix  14 - 8

Kai Inge 3½, Endre 4, Ray 2½, George 4

SK av 1911s Ungdom fikk dermed en inntegning  i “Trygve Waages Minnepokal”.

 

Barneskoler:

1. og oslomester for barneskoler 2006

Kringsjå skole 1  29½ – 16

1. Tor Botheim 6½, 2. Snorre Brun 7,  3. Fredrik Grøvdal 7, 4. Jakob O. Grande 9

2. Korsvoll skole 1   28½ - 14

1. Bendik Berntsen-Øybø 7½, 2. Odd Martin Guttulsrud 8, 3. Johannes Høva Bøhler 7, 4. Ådne Tverfjell Madsen 6

3. Kjelsås skole 1   28 - 16

1. Frode Olav O. Urkedal 9, 2. Jørgen Sørbøl 7, 3. Joakim Skjelbred Misund 8, 4. Fredrik Lange Berge 4

4. Ekeberg  skole 1  24½ – 13

Espen 6½, Eivind 5, Petter Martin 6, Ola 7

5. Karlsrud skole  22 – 12

Thomas 7, Egil 7, Magnus 5, Herman 3

6. Korsvoll skole 2   22 – 11

Nikolay 5, Monim 6, Jens 6, Leopold 5

7. Huseby skole 21½ - 11

Samuel 6, Magnus 4, Henrik 2, Jacob 2, Tobias 5½, Martinius 1, Simen 1

8. Østensjø skole  21 – 13

Snorre 5½, Kristian 5½, Vegard 4,   Aleksander 6

9. Kringsjå skole 2  21 – 10

Sindre 4, Simon 3, Henrik Chr. 6, Ove 8

10. Maridalen skole  20½ - 11

Henning 7½, Torgeir 6½, Eirik 3½, Lauritz 3

11. Korsvoll Skole 3  20 – 11

Markus 4½, Aksel 4, Trym 7, Jon Åsmund 4½

12. Veitvet skole 1  20 – 9

Praven 3, Andre 4, Marko 5, Jimmy 7

13. Veitvet skole 2  19½ - 12

Nikola 1, Simen 2½, Kent Roger 8, Arun 8

14. Kjelsås skole 2  19½ -9

Ludvik 4, Vebjørn 5, Magnus 4, Jacob 6½

15. Kringsjå skole 3A  18½ – 9

Toralf 3½, Erling 4, Ask 5½, Ernst Chr, 5½

16. Nordstrand skole  18 – 9

Johan 3, Paul Osk. 5, Markus 6½, Lars Erik 3, Sander ½

17. Korsvoll skole 4 18 – 8

Peder 3, Eliot 4, Magnus 6, Tiago 4

18. Bjølsen skole  17½ - 10

Ludvik 7, Eskil 6½, Daniel 3, Margrete 1

19. Ekeberg skole 2  17½ - 9

Anton 5½, Aschmirthan 3, Sebastian 2½, Cornelius 3, Anne Mari 0, Markus 3½

20. Prinsdal skole  17½ - 8

Knut 6, Henning 4, Oskar 3, Fiona 2, Adi 2½

21. Tåsen skole  17 – 10

Peter 1½, Eirik 4, Vemund 6½, Jacob 5

21. Korsvoll skole 2C  17 – 10

Lars 3½, Jacob 5, Elida 4, Andreas 4½

23. Kjelsås skole 3  17 – 9

Jørgen 3, Sander LB 4½, Sander S 4½,   Jostein 5

24. Grindbakken skole 1  17 – 7

Ulrik 2½, Christian 2½, Felix 3½, Emil 4½, Fabian 4

25. Kampen Skole  16½ –9

Kasper 4, Stian 3, Balder 1½, Oskar 0, Jørgen 4½, Helge 1, Anton 2½

26. Slemdal skole 16½ - 7

Sjur 5, Phillip 3½, Nikolai 4½, Henrik 3½

27. Bolteløkka skole Grønn  16 – 9

Harman 3, Vhristiane 4, Isak 4, Isak Nicolay 5

28. Svendstuen skole 16 – 8

Joachim 4, Mathias 5, Henning 3, Erik 4

29. Grindbakken skole 2  16 – 7

Nicolai 3, Olav 5, Iver 1, Endre 7

30. Smestad skole 16 – 6

Håkon 3½, Fredrik 4½, Bernt 2½, Ivar 5½

31. Skøyen skole  15½ - 8

Axel 2, Karsten 2, Benjamin 4, Oliver 4½, Sebastian 3

32. Bekkelaget skole 14½ - 8

Vetle 5, Emil 5, Agnar 4½

33. Bolteløkka skole Blå  14 – 4

Andreas 8, Diderik 3, Elias 2½, Birk ½

34. Grefsen skole  12 – 6

Emil 4, Eirik 4, Sondre 4

35. Grindbakken skole 3 11½ - 5

Alexander 1½, Nicolai ½, Ole 3, Henrik 2½, Hedda 2½, Marcus 1½

36. St. Sunniva skole 2  9 – 4

Moses 3, Matheo 0, Sven Bjarne 2, Mattis 2½, Andreas 1½

37. St. Sunniva skole 1  8½ - 4

Brendel 0, Vincent 4, Cornelius 0, Ella 1, Sunniva 3½

 

Barneskoler klasse B:

(Lag med spillere fra flere skoler.)

1. Kringsjå skole Pluss 20 – 10

Åvald 4, Carl Andreas 4, Erik 6, Joakim 6

2. 1911U Mix Pluss  18½ - 10

Tage 6, Gregor 4, Knut 4½, Viktor 4

3. Lilleslem (OSSU) 14½ – 6

Sander 4, Håkon 1½, Jørgen 2, Marius 7

4. NSKU Supermix 13 – 7

Even 3, Erik 5, Adrian 4½, Marton ½

5. Ekeberg/Hallagerbakken  - 3

Xavier 1, Athisaiyan ½, Ajai 4½,   Piradheeban 2½

 

Toppscorere barneskoler:

1. bord: Frode Olav O. Urkedal, Kjelsås 1  9/9

2. Odd Martin Guttulsrud, Korsvoll 1  8/9

3. Joakim Skjelbred Misund, Kjelsås 1  8/9

4. Jacob O. Grande, Kringsjå 1  9/9

Beste innbytter: Fabian Bekken Zuzik, Grindbakken 1,  4/7

 

Beste yngre lag

(eldste spiller i 4. klasse):

1. (7)                 Huseby skole             21½ - 11

2. (11)   Korsvoll skole 3        20 -11

3. (14)   Kjelsås skole 2          19½ - 9

 

Oslo Sjakkrets Ungdom (OSU)