Oslomesterskapet for ungdom 2003

OSS, Bogstadvn. 30, 7. et., 24-26. oktober

Gruppe B (født 1987-88) - Oslomesterskapet for ungdom 2003

Pl

Navn

Klubb

Født

Elo

Resultater

Po

Monrad

Berger

 

  1

Xiang Yi Kong

OSSU

250387

1305

+06

+07

+05

=02

=04

4.0

12.5, 15.0

11.5

 

  2

Thomas Børstad

OSSU

170687

1360

+13

=04

+08

=01

+05

4.0

12.5, 13.5

10.0

 

  3

Mads Ribe

OSSU

010187

1531

+wo

+11

-04

=07

+06

3.5

10.0, 10.0

5.75

 

  4

Håkon Astrup

OSSU

191287

1562

+12

=02

+03

-05

=01

3.0

14.5, 16.5

9.5

 

  5

Inge S Skrondal

OSSU

211087

1847

+09

+08

-01

+04

-02

3.0

13.5, 16.0

8.0

 

  6

Sohaib Ali

OSSU

100787

 

-01

+13

=09

+10

-03

2.5

12.5, 13.5

4.75

 

  7

Maria P Jacobsen

NSKU

100888

1020

+11

-01

=10

=03

=12

2.5

12.0, 14.0

6.0

 

  8

Tone Namtvedt

OSSU

200788

926

+10

-05

-02

=09

+11

2.5

12.0, 14.0

5.75

 

  9

Henrik Gaudernack

1911U

110888

1136

-05

=12

=06

=08

+wo

2.5

10.0, 10.0

3.5

 

10

William Magnor

1911U

200388

1178

-08

+wo

=07

-06

+13

2.5

8.5, 8.5

2.25

 

11

Claes Storm Hanssen

OSSU

170688

1360

-07

-03

+12

+13

-08

2.0

10.5, 11.5

3.0

 

12

Aleksander Omtvedt

1911U

051088

1153

-04

=09

-11

+wo

=07

2.0

10.0, 10.0

2.5

 

13

Lasse Engebretsen

NSKU

221088

937

-02

-06

+wo

-11

-10

1.0

11.0, 11.0

0.0

 

Oslomesterskapet i sjakk for barn 2003

Korsvoll skole 25-26. oktober

Gruppe C (født 1989 og 1990) - Oslomesterskapet i sjakk for barn 2003

Pl

Navn

Klubb

Født

Resultater

Po

Monrad

Berger

 

  1

Johannes L Kvisla

1911U

081090

=03

+04

+08

+02

+05

+06

+13

+07

+09

8.5

36.0, 40.0, 43.0

40.0

 

  2

Daniel P Jacobsen

NSKU

000090

+06

+09

+05

-01

+13

-04

=03

+08

+07

6.5

38.0, 42.0, 45.0

28.0

 

  3

Eirik Garnås

1911U

010189

=01

+07

=06

=13

-04

+10

=02

+05

+12

6.0

38.5, 42.0, 45.0

28.0

 

  4

Torkil Moe Bråten

NSKU

280690

=11

-01

+07

+10

+03

+02

-05

=09

=08

5.5

38.0, 42.0, 46.0

26.5

 

  5

Jørgen Flo

NSKU

230689

+13

+10

-02

+09

-01

+08

+04

-03

-06

5.0

39.5, 43.5, 46.5

20.5

 

  6

Fredrik Helness

NSKU

000090

-02

+12

=03

=08

+11

-01

-07

+13

+05

5.0

38.0, 41.5, 44.5

20.5

 

  7

Gunnar Abusdal

NSKU

090190

=08

-03

-04

+12

+wo

=13

+06

-01

-02

4.0

39.0, 42.0, 42.0

12.0

 

  8

Christian Poppe

1911U

041089

=07

+11

-01

=06

+09

-05

=12

-02

=04

4.0

38.5, 42.5, 46.0

17.0

 

  9

Vegard Aaberge

1911U

171289

+12

-02

+11

-05

-08

+wo

=10

=04

-01

4.0

37.5, 41.0, 41.0

12.25

 

10

Håkon Gulbrandsen

NSKU

000090

+14

-05

-13

-04

+12

-03

=09

=11

+wo

4.0

31.0, 31.0, 31.0

7.5

 

11

Per Næss

Sjakkam U

300990

=04

-08

-09

+14

-06

-12

+wo

=10

+13

4.0

29.0, 29.0, 29.0

7.75

 

12

Hans M Espegren

NSKU

171190

-09

-06

+14

-07

-10

+11

=08

+wo

-03

3.5

31.0, 31.0, 31.0

6.0

 

13

Stefan Vu

Sjakkam U

130890

-05

+14

+10

=03

-02

=07

-01

-06

-11

3.0

39.0, 43.0, 43.0

9.0

 

14

Omar Butt

Sjakkam U

060190

-10

-13

-12

-11

-wo

-wo

-wo

-wo

-wo

0.0

14.5, 14.5, 14.5

0.0

 

 

Gruppe D (født 1991) - Oslomesterskapet i sjakk for barn 2003

Pl

Navn

Klubb

Født

Resultater

Po

Monrad

Berger

 

  1

Nicolai Getz

OSSU

191191

+04

+08

+05

=02

+06

+03

+07

+10

=09

8.0

39.0, 43.5, 47.5

41.5

 

  2

Jostein Munz

NSKU

230491

+06

=03

+15

=01

+10

+08

=04

+05

+11

7.5

38.5, 42.5, 45.0

35.0

 

  3

Magnus Jahrnes

OSSU

140191

+12

=02

+10

=05

+07

-01

+11

-04

+13

6.0

39.5, 43.5, 46.5

26.25

 

  4

Lars Nedberg

OSSU

090991

-01

+14

+13

-10

+12

+06

=02

+03

=05

6.0

39.5, 42.5, 45.5

27.25

 

  5

Jørgen Pettersen

1911U

000091

+11

+15

-01

=03

-08

+10

+06

-02

=04

5.0

41.0, 45.0, 47.5

21.5

 

  6

Even B Fosse

1911U

171091

-02

+12

+09

+08

-01

-04

-05

+14

+15

5.0

39.5, 42.5, 45.0

18.5

 

  7

Eirik Homb

Stjernen U

150491

-09

+16

-08

+11

-03

+13

-01

+15

+12

5.0

34.0, 36.5, 36.5

13.5

 

  8

Mithunan Sivagnanam

NSKU

010391

+14

-01

+07

-06

+05

-02

-10

=09

+16

4.5

39.0, 42.0, 42.0

15.25

 

  9

Martin Lindboe

NSKU

000091

+07

-10

-06

-13

+16

=11

+12

=08

=01

4.5

34.5, 37.5, 37.5

17.25

 

10

Eivind Brandt

1911U

161191

+16

+09

-03

+04

-02

-05

+08

-01

-14

4.0

41.5, 44.5, 44.5

15.0

 

11

Peter Botheim

1911U

301291

-05

=13

+14

-07

+15

=09

-03

+16

-02

4.0

34.0, 36.5, 36.5

9.25

 

12

Varun Veluppillai

NSKU

230591

-03

-06

+16

+15

-04

+14

-09

+13

-07

4.0

32.5, 35.0, 35.0

8.5

 

13

Atle Johansen

1911U

080291

-15

=11

-04

+09

=14

-07

+16

-12

-03

3.0

32.5, 35.0, 35.0

8.0

 

14

Fredrik Røe Brevig

1911U

020991

-08

-04

-11

+16

=13

-12

=15

-06

+10

3.0

30.5, 33.0, 33.0

6.75

 

15

Håkon Teigum

OSSU

231091

+13

-05

-02

-12

-11

+16

=14

-07

-06

2.5

33.5, 36.5, 36.5

4.5

 

16

Jo Akø Sannan

NSKU

000091

-10

-07

-12

-14

-09

-15

-13

-11

-08

0.0

29.0, 32.0, 34.5

0.0

 

17

 

 

 

-wo

-wo

-wo

-wo

-wo

-wo

-wo

-wo

-wo

0.0

0, 0, 0

0

 

 

Gruppe E (født 1992) - Oslomesterskapet i sjakk for barn 2003

Pl

Navn

Klubb

Født

Resultater

Po

Monrad

Berger

 

  1

Endre Larsplass

1911U

161292

+13

=05

+08

+03

+11

=02

+10

+04

+09

8.0

38.5, 43.0, 47.0

41.0

 

  2

Morten Lillehagen

1911U

251092

+07

+06

-10

+14

+04

=01

-03

+05

+08

6.5

41.5, 46.0, 50.0

35.5

 

  3

Marianne W Haug

1911U

050992

+17

=08

+06

-01

+12

-05

+02

=10

+11

6.0

39.5, 44.0, 46.0

27.75

 

  4

Victor Qiao

1911U

080192

+15

-10

+09

+17

-02

+14

+11

-01

+05

6.0

38.0, 42.0, 44.0

25.0

 

  5

Jo Kristian Løberg

OSSU

300492

+18

=01

-11

+16

+10

+03

+08

-02

-04

5.5

40.5, 43.0, 45.0

24.0

 

  6

Odin Rahlff Justad

NSKU

180592

+19

-02

-03

-07

+wo

+13

+14

=08

+10

5.5

35.5, 36.5, 36.5

16.0

 

  7

Jardar Haugland

Stjernen U

300592

-02

-09

+wo

+06

-08

=12

+13

+16

+18

5.5

33.0, 35.0, 35.0

16.25

 

  8

Halim Elabdoni

1911U

271092

+09

=03

-01

+18

+07

+11

-05

=06

-02

5.0

42.0, 46.5, 48.5

22.75

 

  9

Imon Barua

Sjakkam U

100192

-08

+07

-04

+19

+17

-10

+15

+12

-01

5.0

37.5, 39.5, 40.5

17.0

 

10

Einar Kjelland-Mørdr

1911U

240392

+12

+04

+02

-11

-05

+09

-01

=03

-06

4.5

42.5, 47.0, 51.5

25.0

 

11

Nazat Sahag

1911U

010192

=16

+14

+05

+10

-01

-08

-04

+15

-03

4.5

39.0, 43.0, 45.5

19.25

 

12

Lars Furu Kjelsaas

1911U

080692

-10

+13

-17

+15

-03

=07

+18

-09

+16

4.5

31.5, 33.5, 35.5

15.25

 

13

Soheil Heidari

Sjakkam U

210292

-01

-12

-15

+wo

+w19

-06

-07

+18

+17

4.0

31.5, 32.5, 32.5

5.0

 

14

Rajwinder Grewal

Sjakkam U

071292

+wo

-11

+18

-02

+16

-04

-06

+17

-15

4.0

31.0, 33.0, 33.0

6.5

 

15

Nicholas Tidemann

NSKU

030992

-04

-17

+13

-12

+18

+16

-09

-11

+14

4.0

30.5, 32.5, 34.5

12.5

 

16

Mats Gaasø Hanssen

1911U

021092

=11

-18

+19

-05

-14

-15

+17

-07

-12

2.5

30.0, 32.0, 33.0

5.25

 

17

Liv Elise Hammer

OSSU

020592

-03

+15

+12

-04

-09

-18

-16

-14

-13

2.0

33.5, 36.0, 38.0

8.5

 

18

Arjun Velupillai

NSKU

180992

-05

+16

-14

-08

-15

+17

-12

-13

-07

2.0

32.5, 35.0, 37.0

4.5

 

19

Abinanta Seevaratnam

NSKU

071092

-06

+wo

-16

-09

-w13

-wo

-wo

-wo

-wo

1.0

17.0, 17.0, 17.0

0.0

 

 

Gruppe F (født 1993) - Oslomesterskapet i sjakk for barn 2003

Pl

Navn

Klubb

Født

Resultater

Po

Monrad

Berger

 

  1

Frode O O Urkedal

1911U

140593

+18

+25

+03

+02

+04

+09

+08

+07

+10

9.0

41.0, 45.0, 48.0

48.0

 

  2

Bendik Berntsen-Øybø

1911U

090293

+28

+11

+13

-01

+08

+04

=03

+05

+07

7.5

43.5, 48.5, 50.5

37.75

 

  3

Snorre Flo

NSKU

180393

+20

+12

-01

+10

+07

+14

=02

+04

+11

7.5

42.5, 47.0, 51.0

38.25

 

  4

Iver Jordheim Brække

OSSU

220193

+26

+05

+09

+19

-01

-02

+14

-03

+08

6.0

44.5, 48.5, 50.5

26.5

 

  5

Benjamin Clausen

1911U

000093

+17

-04

+28

-08

+10

+16

+09

-02

+12

6.0

37.5, 41.5, 43.5

25.0

 

  6

Marcus Råken

1911U

220993

+21

-09

+12

-07

-16

=22

+26

+14

+17

5.5

31.5, 35.0, 37.0

21.25

 

  7

Fredrik Grøvdal

1911U

010193

-09

+20

+18

+06

-03

+13

+17

-01

-02

5.0

43.5, 47.5, 51.5

22.5

 

  8

Gaute Bang Øimoen

NSKU

070393

-15

+27

+25

+05

-02

+12

-01

+09

-04

5.0

43.0, 46.0, 48.0

21.0

 

  9

Snorre Brun

1911U

100293

+07

+06

-04

+16

+13

-01

-05

-08

+18

5.0

41.5, 45.5, 49.5

23.5

 

10

Markus Halvorsen

1911U

071193

-14

+29

+15

-03

-05

+19

+20

+18

-01

5.0

39.5, 43.5, 44.5

17.5

 

11

Kjetil Danielsen

NSKU

180893

+24

-02

-21

-12

+29

+15

+13

+17

-03

5.0

37.5, 41.0, 42.0

18.0

 

12

Petter M Udland

1911U

200893

+wo

-03

-06

+11

+15

-08

+21

+22

-05

5.0

37.5, 41.0, 41.0

17.0

 

13

Victor Clausen

1911U

000093

+29

+14

-02

+21

-09

-07

-11

+16

+19

5.0

35.0, 39.0, 40.0

17.5

 

14

Gjermund Gjesme

1911U

160993

+10

-13

=16

+15

+19

-03

-04

-06

+22

4.5

37.5, 41.5, 45.0

19.0

 

15

Eirik Lund Presterud

1911U

220893

+08

=16

-10

-14

-12

-11

+27

+26

+23

4.5

32.0, 34.0, 36.0

14.5

 

16

Magnus Bjærum Kvidal

1911U

211093

+19

=15

=14

-09

+06

-05

-18

-13

+26

4.0

34.5, 38.5, 40.5

16.0

 

17

Tobias Vik Theien

NSKU

190393

-05

+26

-19

+25

+21

+20

-07

-11

-06

4.0

33.5, 36.5, 38.5

13.0

 

18

Andrè Shukla

Sjakkam U

010993

-01

+22

-07

-28

+27

+26

+16

-10

-09

4.0

33.5, 35.5, 37.5

11.5

 

19

Jakob K R Baiden

1911U

081193

-16

+23

+17

-04

-14

-10

+24

+20

-13

4.0

32.5, 36.0, 39.5

15.0

 

20

Thanja Ahilan

NSKU

090793

-03

-07

+23

+24

+22

-17

-10

-19

+25

4.0

32.5, 36.0, 39.0

13.5

 

21

Ragavi Sivagnanam

NSKU

030293

-06

+wo

+11

-13

-17

+24

-12

-23

+29

4.0

31.5, 32.5, 32.5

9.5

 

22

Simen Tveit Lian

NSKU

040393

-25

-18

+27

+29

-20

=06

+23

-12

-14

3.5

29.5, 31.5, 32.5

9.25

 

23

Håkon Mikaelsen

NSKU

261293

=27

-19

-20

+wo

-26

+25

-22

+21

-15

3.5

25.0, 27.0, 27.0

8.0

 

24

Surendran Arthika

Sjakkam U

081193

-11

-28

+wo

-20

+25

-21

-19

+29

=27

3.5

24.0, 25.0, 25.0

5.0

 

25

Kaspar H Bakken

OSSU

211293

+22

-01

-08

-17

-24

-23

+29

+27

-20

3.0

32.5, 34.5, 35.5

6.5

 

26

Elin R Ilseng

NSKU

250893

-04

-17

-29

+27

+23

-18

-06

-15

-16

2.0

31.5, 33.5, 34.5

5.5

 

27

Danby Choi

NSKU

110593

=23

-08

-22

-26

-18

+29

-15

-25

=24

2.0

27.0, 29.0, 30.0

4.5

 

28

Tom Vu

Sjakkam U

250493

-02

+24

-05

+18

-wo

-wo

-wo

-wo

-wo

2.0

21.0, 21.0, 21.0

7.5

 

29

Cynthia Müller

NSKU

030493

-13

-10

+26

-22

-11

-27

-25

-24

-21

1.0

29.0, 31.0, 33.0

2.0

 

 

Gruppe G (født 1994) - Oslomesterskapet i sjakk for barn 2003

Pl

Navn

Klubb

Født

Resultater

Po

Monrad

Berger

 

  1

Odd M Guttulsrud

1911U

030394

+18

+03

+04

+06

=02

+08

+15

+09

=05

8.0

41.0, 45.0, 48.5

42.0

 

  2

Markus G Stiansen

1911U

130894

+21

=05

+07

+19

=01

+03

+08

-04

+09

7.0

42.0, 45.0, 48.0

35.0

 

  3

Jens Hjorth Kjølberg

1911U

150894

+14

-01

+09

+16

+06

-02

=04

+07

+08

6.5

42.0, 46.0, 50.0

32.0

 

  4

Fredrik Prøsch Hage

1911U

170994

+22

+09

-01

+14

-08

+17

=03

+02

=06

6.0

41.0, 45.0, 48.0

29.0

 

  5

Nishanth Giridaran

NSKU

240594

+13

=02

+12

-08

+07

-06

+16

+15

=01

6.0

40.0, 44.0, 48.0

30.0

 

  6

Balder Haugerud

1911U

100294

+20

+17

+08

-01

-03

+05

-09

+14

=04

5.5

40.5, 44.5, 47.5

25.0

 

  7

Åsmund Heir

1911U

190494

+10

=12

-02

+20

-05

+21

+17

-03

+14

5.5

37.0, 40.0, 43.0

21.25

 

  8

Andreas St. Dobloug

OSSU

010294

+19

+11

-06

+05

+04

-01

-02

+13

-03

5.0

44.0, 48.5, 51.5

24.5

 

  9

Jørgen Sørbøl

1911U

130994

+15

-04

-03

+13

+14

+12

+06

-01

-02

5.0

42.0, 46.0, 50.0

22.5

 

10

Tom Kong

Sjakkam U

060694

-07

+13

-19

+23

-15

-14

+18

+17

+16

5.0

29.5, 32.5, 35.5

19.0

 

11

Paul O Baltzersen

NSKU

150994

+23

-08

-16

-17

+wo

+19

-14

+12

+15

5.0

28.5, 31.5, 31.5

14.5

 

12

Edvard Wentzel

OSSU

140694

+wo

=07

-05

+15

-16

-09

+22

-11

+20

4.5

32.5, 35.5, 35.5

12.75

 

13

Markus R Aschjem

1911U

260194

-05

-10

+wo

-09

=18

+22

+20

-08

+21

4.5

30.5, 33.5, 33.5

10.75

 

14

Snorre Hestengen

NSKU

110294

-03

+wo

+17

-04

-09

+10

+11

-06

-07

4.0

38.5, 42.5, 42.5

14.0

 

15

Erik Oscar Heggelund

1911U

150694

-09

+22

+18

-12

+10

+16

-01

-05

-11

4.0

37.5, 41.0, 44.0

15.5

 

16

Marko Vikmirovic

Sjakkam U

170294

-17

+20

+11

-03

+12

-15

-05

+19

-10

4.0

35.0, 38.0, 41.0

15.5

 

17

Mads Prøitz

1911U

170294

+16

-06

-14

+11

+19

-04

-07

-10

+23

4.0

35.0, 38.0, 41.0

15.0

 

18

Jimmy Wang

Sjakkam U

110794

-01

+21

-15

-22

=13

+23

-10

-20

+wo

3.5

30.5, 33.5, 33.5

8.25

 

19

Arun Kathir Kamadas

Sjakkam U

080994

-08

+23

+10

-02

-17

-11

=21

-16

=22

3.0

33.0, 36.0, 39.0

11.0

 

20

Bilal Ali

Sjakkam U

080694

-06

-16

-21

-07

+23

+wo

-13

+18

-12

3.0

30.5, 33.5, 33.5

6.5

 

21

William Wong

OSSU

220394

-02

-18

+20

+wo

=22

-07

=19

-23

-13

3.0

29.5, 32.5, 32.5

6.0

 

22

Carl Andreas Grøvdal

1911U

010194

-04

-15

-23

+18

=21

-13

-12

+wo

=19

3.0

28.5, 31.5, 31.5

6.5

 

23

Henrik van de Weijer

1911U

290794

-11

-19

+22

-10

-20

-18

+wo

+21

-17

3.0

26.5, 29.5, 29.5

6.0

 

 

Gruppe H (født 1995 og senere) - Oslomesterskapet i sjakk for barn 2003

Pl

Navn

Klubb

Født

Resultater

Po

Monrad

Berger

 

  1

Tor Botheim

1911U

060895

-26

+22

+15

+07

+25

+02

+03

+06

+05

8.0

41.5, 45.5, 49.5

45.5

 

  2

Jathavan Suntharalin

NSKU

020995

+37

+08

-05

+24

+26

-01

+10

+07

+03

7.0

43.0, 47.0, 50.0

36.0

 

  3

Thomas Oftedahl Næss

NSKU

120895

+42

+24

+14

+09

+36

+04

-01

+05

-02

7.0

43.0, 46.0, 48.5

33.5

 

  4

Jakob O Grande

1911U

240596

+23

+14

+07

+25

+06

-03

-05

+08

+09

7.0

42.0, 46.5, 50.5

37.5

 

  5

Tormod Brændshøi

1911U

160995

+22

+36

+02

-06

+08

+19

+04

-03

-01

6.0

45.5, 50.0, 53.0

32.0

 

  6

Adam Sunde

NSKU

190695

+41

+11

+38

+05

-04

+09

+14

-01

-07

6.0

43.5, 46.5, 49.0

28.0

 

  7

Ådne Tv.fjell Madsen

1911U

140295

+34

+28

-04

-01

+21

+36

+26

-02

+06

6.0

40.5, 44.0, 47.0

25.0

 

  8

Joachim Miller

1911U

010195

+19

-02

+18

+10

-05

+32

+24

-04

+16

6.0

40.0, 44.0, 47.5

27.5

 

  9

Jakob Matthiesen

Tiger USK

091091

+wo

+40

+17

-03

+16

-06

+20

+18

-04

6.0

39.0, 41.5, 41.5

21.5

 

10

Carl-Magnus Heiberg

NSKU

090395

+33

-25

+41

-08

+15

+11

-02

+24

+14

6.0

36.5, 40.0, 42.5

25.5

 

11

Monim Elabdoni

1911U

010895

+29

-06

-24

+41

+12

-10

=33

+20

+18

5.5

34.5, 38.0, 40.5

22.75

 

12

Alexander Ciric

NSKU

240495

-38

+39

-16

+37

-11

+29

=21

+27

+19

5.5

30.5, 33.5, 36.5

20.75

 

13

Erik R Ilseng

NSKU

110395

-28

+43

=27

-20

-32

+30

+23

+33

+21

5.5

29.0, 32.5, 34.5

20.5

 

14

Johannes H Bøhler

1911U

250196

+32

-04

-03

+34

+17

+20

-06

+25

-10

5.0

39.5, 43.0, 46.5

20.5

 

15

Jarani Suntharalinga

NSKU

230297

+39

-17

-01

+29

-10

+28

-18

+36

+25

5.0

35.5, 38.5, 41.5

18.0

 

16

Simon Brun

1911U

300695

=40

=32

+12

+21

-09

-26

+36

+19

-08

5.0

34.0, 37.0, 39.5

20.5

 

17

Sindre Brun

1911U

300695

+35

+15

-09

-26

-14

+37

-25

+28

+24

5.0

32.0, 35.5, 38.5

19.5

 

18

Ola Lund Presterud

1911U

220796

-27

+31

-08

=22

+40

+34

+15

-09

-11

4.5

35.0, 38.5, 41.0

17.25

 

19

Praveen Kirubaharan

Sjakkam U

110895

-08

=20

+37

+30

+38

-05

+27

-16

-12

4.5

35.0, 38.0, 41.0

16.25

 

20

Hamza Bajja

NSKU

230195

-24

=19

+35

+13

+27

-14

-09

-11

+32

4.5

34.5, 38.0, 41.5

18.75

 

21

Kristian Evju Skanke

NSKU

300895

+43

+27

-25

-16

-07

+39

=12

+32

-13

4.5

33.5, 36.5, 38.5

15.25

 

22

Vojin Dudic

NSKU

010195

-05

-01

+31

=18

-34

-40

+wo

+42

+33

4.5

32.0, 34.5, 34.5

12.25

 

23

Markus Nyheim Jensen

NSKU

280995

-04

-34

+43

=32

+30

-27

-13

+40

+29

4.5

31.5, 34.0, 36.0

14.25

 

24

Jonas L Heggedal

1911U

100795

+20

-03

+11

-02

+39

+25

-08

-10

-17

4.0

41.0, 45.0, 48.0

17.0

 

25

Nikolay Heradstveit

1911U

070295

+30

+10

+21

-04

-01

-24

+17

-14

-15

4.0

40.5, 44.5, 48.5

19.5

 

26

Andreas Haukeland

1911U

180595

+01

-38

+28

+17

-02

+16

-07

-wo

-wo

4.0

38.0, 38.0, 38.0

22.0

 

27

Sondre Johansen

1911U

260796

+18

-21

=13

+40

-20

+23

-19

-12

=30

4.0

33.5, 37.5, 40.0

16.25

 

28

Egil Aa. Fjeldheim

NSKU

280796

+13

-07

-26

-39

+31

-15

+40

-17

+36

4.0

32.5, 35.5, 38.0

15.0

 

29

Trym E Ljungqvist

1911U

270596

-11

=33

=32

-15

+41

-12

+34

+39

-23

4.0

31.0, 34.0, 36.5

12.5

 

30

Karan Singh

Sjakkam U

011095

-25

=42

+33

-19

-23

-13

+37

+38

=27

4.0

29.0, 32.0, 34.5

12.75

 

31

Harald Rognlien

NSKU

271195

-36

-18

-22

+wo

-28

-42

+41

+43

+39

4.0

24.0, 26.0, 26.0

7.5

 

32

Anders M Udland

1911U

180696

-14

=16

=29

=23

+13

-08

+42

-21

-20

3.5

35.0, 39.0, 41.5

14.75

 

33

Martin Hoftun

1911U

080495

-10

=29

-30

=35

+43

+38

=11

-13

-22

3.5

33.0, 36.0, 38.0

11.5

 

34

Leopold Moltubakk

1911U

200395

-07

+23

-36

-14

+22

-18

-29

=35

+38

3.5

32.0, 35.0, 38.0

13.75

 

35

Bjørn A Hunvadt

1911U

270195

-17

=37

-20

=33

-42

+wo

-38

=34

+40

3.5

25.0, 27.5, 27.5

7.5

 

36

Markus Teigset

1911U

171296

+31

-05

+34

+38

-03

-07

-16

-15

-28

3.0

37.0, 40.5, 43.5

10.5

 

37

Vegard Lindboe

NSKU

000096

-02

=35

-19

-12

+wo

-17

-30

=41

+43

3.0

32.0, 34.0, 34.0

5.0

 

38

Alex Emil Lobo

Sjakkam U

050695

+12

+26

-06

-36

-19

-33

+35

-30

-34

3.0

31.0, 34.5, 37.5

13.0

 

39

Mia Hagen

Sjakkam U

120495

-15

-12

+wo

+28

-24

-21

+43

-29

-31

3.0

31.0, 33.0, 33.0

6.0

 

40

Mads Johansen

Sjakkam U

280896

=16

-09

+42

-27

-18

+22

-28

-23

-35

2.5

32.5, 36.0, 38.5

9.5

 

41

Erling van de Weijer

1911U

260497

-06

+wo

-10

-11

-29

-43

-31

=37

+42

2.5

31.0, 33.0, 33.0

4.0

 

42

Elin Malja

Tiger USK

291195

-03

=30

-40

-43

+35

+31

-32

-22

-41

2.5

29.0, 31.5, 33.5

9.5

 

43

Robin Kragh Simonsen

NSKU

060495

-21

-13

-23

+42

-33

+41

-39

-31

-37

2.0

28.0, 30.5, 33.0

5.0

 

Laget søndag 26. oktober 2003 19:56 med Ekstraservice 1.0